Визначте k і b для лінійної функції y=-x+3​


Ответы на вопрос

Отвечает Бураева София.

Функція, що має вигляд y = kx + b, де k і b — деякі числа (коефіцієнти), називається лінійною функцією.

Отже, для лінійної функції y = -x + 3 маємо: k = -1 і b = 3

Зауважте! Задану функцію можна переписати так: y = -1 \cdot x + 3, звідки легко можна побачити значення коефіцієнтів.

Відповідь: k = -1 і b = 3.