40 БАЛІВ!периметр прямокутника дорівнює 168 см знайдіть довжини його сторін якщо одна з них на 8 см

довша. скласти системи рівнянь. допоможіть будь ласка))​

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Катя.

Ответ:

Объяснение:

2x+2*(x+8)=168

2x+2x+16=168

4x=168-16

4x=152

x=152/4

x=38

38+8=46