Знайдіть значення k у рівнянні х²+(k² +4k - 5) х -k =0, якщо х₁+ х₂ = 0, де х₁ і х₂ - корені

заданного рівняння. Допоможіть, будь ласочка :3

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Олеся.
X1+x2=0
x1+x2=-(k²+4k=5)
x1+x2=-0
x1=-x2
-x2²=-k
x2²=k
x2=√k
k²+4k-5=0
k1=k2=-4 u k1*k2=-5
k1=-5 не удов усл
 k2=1