-40+(-10).(-3,8)+5,6


Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Анастасия.

Ответ:

1. Спочатку вирішимо добуток -10 і -3.8:

-10 * (-3.8) = 38

2. Потім додамо -40 і результат попереднього кроку:

-40 + 38 = -2

3. Нарешті, додамо 5.6 до результату з попереднього кроку:

-2 + 5.6 = 3.6

Отже, відповідь на задачу -40 + (-10) * (-3.8) + 5.6 дорівнює 3.6.

Объяснение:

Отвечает Duysenbaev Islam.

Объяснение:

1)(-10).(-3,8)=38

2)(-40)+38+5,6=3,6