тракторист за перший день зорав 22% поля за другий 28% усієї площі а за третім 220 га що залишилися

обчисліть площу поля зораного за три дні​

Ответы на вопрос

Отвечает Варфоломеев Михаил.

Відповідь: 440 га.

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Веретило Саша.

Ответ:

440 га

Объяснение:

22% = 22 : 100 = 0,22

28% = 28 : 100 = 0,28

Вспахал за три дня — х га

Вспахал в 1 день — 0,22х га

Вспахал во 2 день — 0,28х га

Вспахал в 3 день — 220 га

0,22х + 0,28х + 220 = х

0,5х + 220 = х

0,5х - х = -220

-0,5х = -220

х = -220 : (-0,5)

х = 440

Вспахал за три дня — (х) = 440 га