три косяри скосили трви площею 420 га. Перший косяр скосив 30% другий 33% а третій 37% з усієї

площі . З якої площі скосив кожний косяр​

Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Вадим.

Объяснение:

420:100*30=126га (первый)

420:100*33=138,6га (второй)

420:100*37=155,4га (третий)