● Розв'яжіть систему методом додавання 1) 3x+4y=4, 2) 2x - 4y = 46;​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыбина Виктория.

\left \{ {{3x+4y=4} \atop {2x-4y=46}} \right.

Складемо по черзі обидва рівняння (ліву частину з лівою, праву з правою), та вирішимо:

3x+4y+2x-4y=4+46\\5x=50\\x=10

Підставимо значення "x" у будь-яке з рівнянь системи:

3*10+4y=4\\30+4y=4\\4y=4-30\\4y=-26\\y=-6.5

Отже, відповідь:

(10;-6.5)