Обчисли дискримінант квадратного рівняння 3x² - 2x - 5 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Самойлович Илья.

Объяснение:

3х2-2х-5=0 .

Д=2в квадрате +4×3×5=8

х1=2+8/2=5

х1=2-8/2=-3