Пж помогите!! Довжина однієї із сторін трикутника дорівнює 10 5/8 см,що на 4 5/24 см більше за

довжину другої сторони і на 3 2/3 см менше від довжини третьої.Обчисли периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Элина.

Ответ:

Объяснение:

Спочатку знайдемо довжини другої і третьої сторін трикутника.

Довжина першої сторони: 10 5/8 см

Довжина другої сторони: 10 5/8 см - 4 5/24 см

Спростимо дріб 4 5/24 см:

4 5/24 см = (4 * 24 + 5) / 24 см = (96 + 5) / 24 см = 101 / 24 см

Тепер ми знаємо довжину другої сторони: 10 5/8 см - 101 / 24 см.

Довжина третьої сторони: 10 5/8 см + 3 2/3 см

Спростимо дріб 3 2/3 см:

3 2/3 см = (3 * 3 + 2) / 3 см = (9 + 2) / 3 см = 11 / 3 см

Тепер ми знаємо довжину третьої сторони: 10 5/8 см + 11 / 3 см.

Тепер обчислимо периметр трикутника, який є сумою довжин усіх його сторін:

Периметр = (10 5/8 см) + (10 5/8 см - 101 / 24 см) + (10 5/8 см + 11 / 3 см)

Тепер давайте складемо цей вираз:

Периметр = 10 5/8 см + (10 5/8 см - 101 / 24 см) + (10 5/8 см + 11 / 3 см)

Додавши ці значення разом, ви отримаєте периметр трикутника.