У першому бідоні було в 3 рази більше молока ніж у другому. Після того як з першого бідону відлили

4 л, а в другий долили б л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коломиец Сабина.

Пояснення:

Нехай у другому бідоні було х л молока.        ⇒

У першому бідоні було 3*х л молока.

3х-4=х+6

3х-х=6+4

2х=10 |:2

x=5.

Відповідь: 5 літрів молока було в другому бідоні.