1) b² - 4b, якщо b = -2;​


Ответы на вопрос

Отвечает Харин Егор.

Ответ:

значення виразу b² - 4b, коли b = -2, дорівнює 12.

Объяснение:

Щоб знайти значення виразу b² - 4b, коли b = -2, підставимо це значення вмісце b:

(-2)² - 4(-2) = 4 + 8 = 12

Отже, значення виразу b² - 4b, коли b = -2, дорівнює 12.

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:

12

Объяснение:

(-2)² - 4 × (-2) = 4 - (-8) = 12