(a+12)² как решать? полное объяснение пожплуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Адил.

Объяснение:

Розглянемо, як розв'язати вираз (a + 12)² крок за кроком, використовуючи формулу квадрату суми:

(a + b)² = a² + 2ab + b²

У цьому виразі a = a, b = 12. Тепер використаємо цю формулу:

(a + 12)² = a² + 2 * a * 12 + 12²

Тепер обчислимо кожен доданок окремо:

a² - це квадрат числа "a", тобто a * a.

2 * a * 12 - це подвоєне добуток "a" і 12, тобто 2 * a * 12.

12² - це квадрат числа 12, тобто 12 * 12.

Тепер підставимо ці значення у вираз:

(a + 12)² = a * a + 2 * a * 12 + 12 * 12

(a + 12)² = a² + 24a + 144

Отже, розв'язок виразу (a + 12)² дорівнює a² + 24a + 144.

Отвечает Рябцев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

(a+12)²=а²+2*а*12+12²=а²+24а+144

формула:

(а+b)²=a²+2ab+b²