Вирази 7(х-3) і 5(х+8) рівні


Ответы на вопрос

Отвечает Сильченко Алина.

Ответ:

Щоб вирази 7(х-3) і 5(х+8) були рівні між собою, потрібно прирівняти їх:

7(х-3) = 5(х+8)

Тепер давайте розглянемо це рівняння:

Розподілимо множники всередині дужок:

7х - 21 = 5х + 40

Проведемо операції, щоб групувати змінні x зліва і числа справа:

7х - 5х = 40 + 21

2х = 61

Тепер розділимо обидві сторони на 2, щоб виразити x:

2х / 2 = 61 / 2

х = 61 / 2

Отже, значення x дорівнює 61/2 або 30,5.

Можно лучший ответ?