5. (3б)За три дні з поля зібрали 821т кукурудзи. Першого дня зібрали в 6 разів більше, ніж у третій

день, в другий- на 13т більше ніж в третій день. Скільки кукурудзи зібрали у кожний день? помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Диденко Леонид.

Позначимо кількість кукурудзи, зібраної у третій день, як Х.

За умовою, перший день зібрали в 6 разів більше, ніж у третій день, тому кількість кукурудзи, зібраної у перший день, становить 6Х.

Також, за умовою, у другий день зібрали на 13т більше, ніж у третій день, тому кількість кукурудзи, зібраної у другий день, дорівнює Х + 13.

Загальна кількість зібраної кукурудзи протягом трьох днів становить 821т, тому ми можемо скласти рівняння:

6Х + Х + 13 + Х = 821

Розкриваємо дужки:

8Х + 13 = 821

Віднімаємо 13 з обох боків рівняння:

8Х = 808

Ділимо обидва боки на 8:

Х = 808 / 8

Х = 101

Таким чином, в третій день зібрали 101т кукурудзи, у перший день - 606т (6 * 101), а у другий день - 114т (101 + 13).

Отвечает Ризуанов Арсен.

Ответ:

кілікщаткткщуиузөыбулвқыщіііі