За 3 дні було зібрано 1420кг. картоплі.причому за другий день зібрали у двічі більше ніж за

перший,а за третій-на 220кг.більше,ніж за перший.скільки кілограмів картоплі зібрали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.
1) 1420=х+2х+х+220
5х=1640
х=328 это первый день(перший)
2) 2*328=656 это второй день(другий)
3) 328+220=548 это третий день...(третій)