За три дні клас зібрав 150 кг макулатури. В перший день зібрали на 10 кг більше ніж за 2 а в третій

дві цілих три десятих того що зібрали в перший день і другий день разом. Скільки кілограмів макулатури зібрали кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Судницына Дарья.

Ответ:

60кг 50кг 40кг

Объяснение:

Нехай х — зібрали першого дня, тоді х - 10 — зібрали другого дня, 2/3х — зібрали третього дня. Маємо рівняння:

х + (х - 10) + 2/3х = 150

2х - 10 + 2/3х = 150

2 цілих 2/3х - 10 = 150

2 цілих 2/3х = 160

х = 160 : 2 целых 2/3

х = 160 * 3/8

х = 60

60 кг — зібрали в перший день

60 - 10 = 50 кг — забрали другого дня

60 * 2/3 = 20 * 2 = 40 кг — зібрали третього дня