9. (3 б). За два футбольних і шість баскетбольних м'ячiв заплатили 520 грн. Скільки коштуе один

баскетбольний і скільки коштує один футбольний м'яч, якщо три баскетбольнi м'ячі дорожчi за один футбольний на 160 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

F = 3B - 160

Тепер підставимо це значення F в перше рівняння:

2(3B - 160) + 6B = 520

Розкриваємо дужки і спрощуємо рівняння:

6B - 320 + 6B = 520

12B - 320 = 520

12B = 520 + 320

12B = 840

B = 840 / 12

B = 70

Отже, вартість одного баскетбольного м'яча дорівнює 70 грн.

Тепер знаючи значення B, можемо знайти F з другого рівняння:

F = 3B - 160

F = 3 * 70 - 160

F = 210 - 160

F = 50

Отже, вартість одного футбольного м'яча дорівнює 50 грн.

Отже, вартість одного баскетбольного м'яча - 70 грн, а вартість одного футбольного м'яча - 50 грн.