За 3 футбольних і 2 волейбольних м'ячі заплатили 544 грн. Скільки коштує футбольний м'яч і скільки

волейбольний, якщо два волейбольних м'ячі на 96 грн дорожчі за один футбольний ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Кирилл.

Ответ:

Позначимо вартість одного футбольного м'яча через x, тоді вартість одного волейбольного м'яча дорівнює x + 96 грн. Тоді можна записати систему рівнянь для визначення вартості м'ячів:

3x + 2(x + 96) = 544

Розв'язуючи цю систему, знаходимо вартість футбольного м'яча:

3x + 2x + 192 = 544

5x = 352

x = 70

Отже, футбольний м'яч коштує 70 грн, а волейбольний м'яч коштує 70 + 96 = 166 грн.