90. Відомо, що 0,5<х<2 і 2<у<3. Оцініть значення виразу:а) х+у б)х-у в)ху​


Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

Відповідь:Для обчислення значень виразів при заданих обмеженнях x і y, використовуємо дані обмеження:

a) x + y:

Мінімальні значення для x і y відповідають 0,5 і 2 відповідно. Таким чином,

x + y ≥ 0,5 + 2 = 2,5

Максимальні значення для x і y відповідають 2 і 3 відповідно. Таким чином,

x + y ≤ 2 + 3 = 5

б) x - y:

Мінімальні значення для x і y відповідають 0,5 і 2 відповідно. Таким чином,

x - y ≥ 0,5 - 2 = -1,5

Максимальні значення для x і y відповідають 2 і 3 відповідно. Таким чином,

x - y ≤ 2 - 3 = -1

в) x * y:

Мінімальні значення для x і y відповідають 0,5 і 2 відповідно. Таким чином,

x * y ≥ 0,5 * 2 = 1

Максимальні значення для x і y відповідають 2 і 3 відповідно. Таким чином,

x * y ≤ 2 * 3 = 6

Отже, значення виразів при заданих обмеженнях такі:

а) x + y лежить в діапазоні від 2,5 до 5.

б) x - y лежить в діапазоні від -1,5 до -1.

в) x * y лежить в діапазоні від 1 до 6.