83. Оцініть значення виразу м + п, якщо: 1) 3 < m < 7 1 0 < n < 2; 2) -3 < m < -2

i -5 < n < -1. 84. Оцiнiть значення виразу ху, якщо: 1) 1 < x < 2 i 5 3, у > 4. Чи правильне твердження: 1) x + y> 7; 2) x + y> 6; 4) xy > 12; 5) xy > 13; 3 Достатній рівень 3) x + y > 8; 6) xy > 10?​

Ответы на вопрос

Отвечает Prypadcheva Sofiia.

Ответ:

   x + y > 7: Це правильна нерівність, так як сума x і y повинна бути більше 7.

   x + y > 6: Це також правильна нерівність, оскільки сума x і y повинна бути більше 6.

   x + y > 8: Це також правильна нерівність, оскільки сума x і y повинна бути більше 8.

   xy > 12: Це правильна нерівність, оскільки добуток x і y повинен бути більше 12.

   xy > 13: Це правильна нерівність, оскільки добуток x і y повинен бути більше 13.

   xy > 10: Це також правильна нерівність, оскільки добуток x і y повинен бути більше 10.

Отже, всі нерівності є правильними.

Объяснение:

Давайте спершу обчислимо значення виразу м + п для кожного з наданих діапазонів:

   Діапазони: 3 < m < 7 та 0 < n < 2.

   Вираз: м + п

   Значення між 3 та 7 для м і між 0 та 2 для п. Отже, найменше можливе значення м + п відбувається при m = 3 та n = 0, і воно дорівнює 3 + 0 = 3.

   Діапазони: -3 < m < -2 і -5 < n < -1.

   Вираз: м + п

   Значення між -3 та -2 для м і між -5 та -1 для п. Найменше можливе значення м + п відбувається при m = -3 і n = -5, і воно дорівнює (-3) + (-5) = -8.

Тепер оцінимо нерівності:

   x + y > 7: Це правильна нерівність, так як сума x і y повинна бути більше 7.

   x + y > 6: Це також правильна нерівність, оскільки сума x і y повинна бути більше 6.

   x + y > 8: Це також правильна нерівність, оскільки сума x і y повинна бути більше 8.

   xy > 12: Це правильна нерівність, оскільки добуток x і y повинен бути більше 12.

   xy > 13: Це правильна нерівність, оскільки добуток x і y повинен бути більше 13.

   xy > 10: Це також правильна нерівність, оскільки добуток x і y повинен бути більше 10.

Отже, всі нерівності є правильними.