Через яку з даних точок проходить графік функції y=4x²-3: a(-2;-13); b (-2;-11); c (-2;19);

d(-2;13); o (0;0).​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернявская Мария.

Ответ:

d(-2;13);

Объяснение:

Підставимо значення х=-2 у рівняння, тоді

у=4*(-2)²-3=4*4-3=16-3=13;  у=13.

Отвечает Билиба Кирилл.

y=4x²-3

a(-2;-13);

4 \times ( - 2) {}^{2}  - 3\neq - 13 \\ 4 \times 4 - 3\neq - 13 \\ 16 - 3\neq - 13 \\ 13\neq  - 13

b (-2;-11);

4 \times ( - 2) {}^{2}  - 3\neq - 11 \\4 \times 4 - 3 \neq - 11 \\ 16 - 3\neq - 11 \\ 13\neq - 11

c (-2;19);

4 \times ( - 2) {}^{2}  - 3\neq - 19 \\4 \times 4 - 3 \neq - 19 \\ 16 - 3\neq - 19 \\ 13\neq - 19

d(-2;13);

4 \times ( - 2) {}^{2}  - 3 = 13 \\ 4 \times 4 - 3 = 13 \\ 16 - 3 = 13 \\ 13 = 13

o (0;0).

4 \times  {0}^{2}  - 3\neq0 \\ 0 - 3\neq0 \\  - 3\neq0

Ответ: d ( - 2 ; 13 )