Знайдіть суму десяти перших членів арифметичної прогресії якщо її перший член дорівнює -6 а

четвертий дорівнює 2,4

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.
A1 = - 6
a4 = 2,4
S10 -  ?

- 6 + 3d = 2,4
3d = 8,4
d = 2,8

a10 = a1 + 9d = - 6 + 9*2,8 = 19,2

S10 = (a1 + a10)*5 = ( - 6 + 19,2)*5 = 66