Чому дорівнює знаменник нескінченної геометричної прогресії,перший член і сума якої відповідно

дорівнюють 54 і 81

Ответы на вопрос

Отвечает Волощенко Леся.
B₁=54    S=81
S=b₁/(1-q)
S*(1-q)=b₁
S-S*q=b₁
S*q=S-b₁
q=(S-b₁)/S
q=(81-54)/81
q=27/81
q=1/3.
Ответ: q=1/3.