Помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1)Подайте у вигляді многочлена вираз

(3-2b)(2b+3)2)Подайте у вигляді многочлена вираз (m в квадраті-4m+16)(4+m)3)Розвяжіть рівняння (х+1)(1-х+х в квадраті)-х(x+2)(Х-2)=Х+74)Знайдіть корені рівняння (2-3х)в квадраті=95)Спростіть вираз (2а-1)(2а+1)(4а в квадраті+1)-16а4

Ответы на вопрос

Отвечает Гривнак Рома.

1) (3-2b)(2b+3) = 9 - 4b²

2) (m²-4m+16)(4+m) = 64 + m³

3)  (х+1)(1-х+х²)-х(x+2)(x-2)=x+7 ;

x³- 1 - x(x² - 4) = x + 7;

x³- 1 - x³ + 4x = x + 7;

3x = 8;

x = 8/3 = 2 2/3

4) Знайдіть корені рівняння (2-3х)² = 9.

2-3х = 3 або 2-3х = -3

3х = 2-3;        3х = 2+3

x₁ = -1/3           x₂ = 5/3 = 1 2/3

5)  (2а-1)(2а+1)(4а²+ 1) - 16а⁴ = (4a² - 1)(4а²+ 1) - 16а⁴ = 16a⁴ - 1 - 16a⁴ = -1