Знайти номер члена арифметичної прогресії ( an ), який дорівнює 39, якщо a1 = 6,5 , d = 1,3


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.

есть формула a(n)= a1+d(n-1) и того по формуле a(39)= 6.5+1.3*38 ,a(39)=58,94