25 баллов! С подробным решением!Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)=t^2+t(м/с). Знайдіть

шлях, пройдений тілом за проміжок часу від t=1c до t=2c.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вакилова Аделина.

Ответ: 23/6 м.

Объяснение:

Використаємо фізичний зміст похідної: S'(t) = v(t).

S(t)=\int\limits^2_1 {(t^2+t)} \, dt=(\frac{t^3}{3}+\frac{t^2}{2})|^2_1=\frac{8}{3}+2-(\frac{1}{3}+\frac{1}{2})=\frac{23}{6} м