Допоможіть будь ласка прошу вас плизз плизз плизз. Швидкість тіла що рухається прямолінійно задана

формулою v (t)=5t°-3 швидкість вимірюється м/с знайдіть шлях ( у, м) пройдений тілом за проміжок часу від t=1c до t=2c.

Ответы на вопрос

Отвечает Делідон Ілля.

Це физика, але не алгебра.

Δt=t₂-t₁=2-1=1c

Знайдемо прискорення и початкову швідкість від рівняння  

v(t)=5t°-3     ⇒   а=5 м/с²     v₀=-3 м/с

y=v₀Δt+ aΔt²/2=-3м/с×1с + 5м/с²×(1с)²÷2=-0,5 м