Відстань між двома містами легковий автомобіль проіжджає за 2 год, а вантажний-за 4 год. Через якій

час після початку руху вони зустрінуться,якщо виідуть назустріч один одному

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Лена.

Ответ:

Объяснение:

1 - відстань між містами

1: 2 = 1/2 відстані/год - швидкість легкового авто

1:4 = 1/4 - відст./ год - швидкість вантажного авто

1/2 +1/4 = 3/4 - відстані/ год швидк. зближення

1: 3/4 = 1 1/3 (год) = 1 год 20 хв