Човен плив 2.6 год за течією и 3.5 проти течії . За течиэю на 3.9 км бильше, ниж проты течий.

Знайдить власну швидкисть човна, якщо швидкисть течий 2 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Габитов Артем.

Ответ:

9  2/9 км/год.

Объяснение:

Нехай власна швидкість катера х км/год, тоді його швидкість за течією х+2 км/год, проти течії х-2 км/год.

2,6(х+2)-3,5(х-2)=3,9

2,6х+5,2-3,5х+7-3,9=0

2,6х-3,5х=3,9-7-5,2

0,9х=8,3

х=9  2/9