При якому значенні аргументу значення функції у=-4+3 дорівнює-5Срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Глеб.

Ответ: 2

Объяснение:

у= -4х+3

Если у= -5, то  -4х+3= -5;   -4х= -5-3;   -4х= -8;   х= -8:(-4);   х=2.