В арифметичній прогресії 23 член дорівнює 17,5. Обчислити суму 22-го та 24-го членів

прогресії.спасибки ,дз по кр

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

35

Объяснение:

a₂₃=17,5

a₂₂=a₂₃-d; a₂₄=a₂₃+d

a₂₂+a₂₄=(a₂₃-d)+(a₂₃+d)=a₂₃-d+a₂₃+d=2·a₂₃=2·17,5=35