Будь ласка допоможіть зробити рівняння з алгебри −0,3 (3−x)= 0,3x + 0,3 (5x+2)буду вдячна!


Ответы на вопрос

Отвечает Жумадулла Айка.

Ответ:

-0,3(3-x)=0,3x+0,3(5x+2)

-0,9+0,3x=0,3x+1,5x+0,6

-0,9=1,5x+0,6

-1,5x=0,6+0,9

-1,5x=1,5

x= -1