Один із коренів рівняння x^2+px+27=0 у 3 рази менший,ніж інший. Знайти значення p.


Ответы на вопрос

Отвечает Тараненко Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

x²+px+27=0    

po teoremie VIETE'A

x1=3x      ,x2=x

x1*x2=27

3x*x=27

3x^2=27 // : 3

x=9

x2=3

x1=9

x1+x2=-p

9+3=-p

p=-12

urawnienije: x²+(-12)x+27=0   to: x²-12x+27=0