Визнач число коренів квадратного рівняння: 27x2+5x+3=0 Відповідь: 1)немає коренів 2)два корені

3)правильної відповіді немає 4)три корені

Ответы на вопрос

Отвечает Копосов Артур.

Відповідь: 1)немає коренів

Пояснення: 27х²+5х+3=0,  D=25-324= - √299