За 7 кг апельсинів та за 4 кг лимонів заплатили 26 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів та 1 кг

лимонів разом, якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Соня.

пусть х грн - стоимость 1 кг апельсинов

у грн - лимонов

сост и решим уравнение:

7х+4у=26

5х-2у=4

-2у=4-5х

2у=5х-4

у=2,5х-2

7х+4*(2,5х-2)=26

7х+10х-8=26

17х=26+8

17х=34

х=2

2 грн - стоит 1 кг апельсинов

2,5*2-2=3 грн - стоит 1 кг лимонов