першого дня туристи протягом 3 годин рухалися по сушi 4 годин пливли на плоту. другого дня вони 5

годин пливли на плоту та 2 годин и шли пiшки. першого дня вони подолали 24км, а другого 23. знайди швидкiсть руху туристiв по сушi й по водi. Пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мечков Валера.

Ответ:

7-5=2

18:2=9

9*5=45

9*7=63

Ответ: 45; 63.

Объяснение: