туристи спочатку пливли по річці 3 години а потім йшли пішки 2 години весь шлях, що вони подолали

33 кілометрів.З якою швидкістю вони пливли і йшли пішки якщо швидкість річки на 1 кілометрів більше ніж швидкість пішки​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Алёна.

Пусть х км/ч - скорость пешком, тогда (х + 1) км/ч - скорость по реке. Уравнение:

3 · (х + 1) + 2 · х = 33

3х + 3 + 2х = 33

3х + 2х = 33 - 3

5х = 30

х = 30 : 5

х = 6 (км/ч) - скорость пешком

6 + 1 = 7 (км/ч) - скорость по реке

Відповідь: 6 км/год - швидкість пішки, 7 км/год - швидкість по річці.