Задача: с таблицей и нехай Човен плив по рiчцi за течією 2.4 год. а проти течії 3.2 год. Шлях який

човен пройшов за течією виявився на 13.2 км довшим, нiж шлях проти течії.Знайти швидкiсть човна у cтоячiй водi, якщо швидкiсть течії рiчки дорiвнює 3,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Никита.
Нехай х-швидкість човна, тоді
х+3,5 швидкість за течією
х-3,5 швидкість проти течії
2,4(х+3,5)-13,2=3,2(х-3,5)
2,4х+8,4-13,2=3,2х-11,2
2,4х-3,2х=-11,2+13,2-8,4
- 0,8х=- 6,4
х=8 км/год
відповідь: 8 км/год