ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ КР ВРЕМЯ ТИКАЕТ!цыфра 2 это х в квадрате! Розв'яжіть рівняння (у відповідь

записати дискримінант та корені рівняння) x2 - 3x -4 =0

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкарева Катя.

Ответ:

D=b²-4ac= (-3)²-4*(-4)*1=9+16=25

x1=(-b+√D)/2a=(-(-3)+√25)/2=(3+5)/2=4

x1=(-b+√D)/2a=(-(-3)-√25)/2=(3-5)/2=-1