Знайти значення функції у=- 2х-2 якщо значення аргументу дорівнює 5 Помогите очень срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Кожа Булбул.

Ответ:   y(5)=8

y=2x-2\\\\x=5:\; \; y(5)=2\cdot 5-2=10-2=8