ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА!!!❤❤❤ДАЮ 40 БАЛІВ!!!В Дніпрі водяться майже всі з відомих в Україні понад 70

видів риб. У Дніпрі плаває (10n+6) мальків. З них (5n+3) – коропи, (2n+1) – карасі, решта – білого амура. З річки навмання один за одним виловлюють три мальки і кидають їх у ставок. Яка ймовірність того,що перший виловлений мальок буде коропом, другий – карасем, а третій – білим амуром? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

(5n+3)/(10n+6)=1/2=50%

значит 50% потом рыб стало 10n+5 тогда (2n+1)/(10n+5)=1/5=20%

значит 20% тогда рыб стало 10n+4 белого амура сейчас в озере (10n+4)-5n-2-2n=3n+2 тогда (3n+2)/(10n+4) а тут или ошибка но сорри я хз