Задайте формулою лінійну функцію, якщо відомо, що її графік проходить через точки А(1;4) i

B(-2;13) *

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Кирилл.

Ответ:

y= -3x + 7

Объяснение:

y=kx+b

в т. А (1;4):       4=1*k + b

в т. В (-2;13):  13=-2k+b

Полученную систему решим м-дом сложения:

4-13=1k+2k

-9=3k

k=-3

b=4 - (-3)=7

y= -3x + 7