Сума семи послідовних цілих чисел дорівнює числу -7 1. Знайдіть найменше із цих чисел. 2.

Знайдіть суму квадратів цих чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиева Эсмира.

это сумма арифметич. прогрессии при разности, равной 1, меньшее из них -7, их сумма равна (2а₁+1*6)*7/2=-7;  2а₁=-2-6⇒а₁=-4

Сумма квадратов 16+9+4+1+0+1+4=35