Знайдіть чотири послідовних натуральних чисел, якщо сума квадратів другого й четвертого з них на 82

більша за суму квадратів першого і третьго​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.

Пусть это числа n, n+1, n+2, n+3

Тогда

(n+1)^2+(n+3)^2 = 82+n^2+(n+2)^2\\2n^2+8n+10 = 82+2n^2+4n+4\\4n = 76\\n = 19

Это числа 19, 20, 21 и 22

Отвечает Немихин Ваня.

Ответ:n=19

n+1=20

n+2=21

n+3=22

Объяснение: