Спортсмен пробіг 4 км ,що становить третину дистанції ,яка довжина всієї дистанції​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Данияр.

Ответ: 12 км

Пошаговое объяснение:

4 км становлять 1/3  частину дистанції, тоді х км це 1 складемо пропорцію:

4 - 1/3

х - 1

х=(4*3/3) : 1/3=4*3/1=12 км