Спорстмен залишилося пробігти 150м ,що становить 3/10 всіеї дистанції. Яка довжина дистанції?

Скільки метрів спорстмен все пробіг? Если что 3/10 це дроби 10 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Валиева Индира.

Ответ:150÷3=50(м)

50×10=500(м)-довжина дистанції

50×7=350(м)- пробіг спорцмен

Пошаговое объяснение: