Спортсмену залишилося пробігти 150 м, що становить 3/10 всієї дистанції. Яка довжина дистанції?

Скільки метрів спортсмен вже пробіг? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Синковец Полина.

Ответ:

Довжина: 500 м

Він пробіг: 350 м

Пошаговое объяснение:

150÷3=50 м-1/10

50×10=500 м-10/10

500-150=350 м