Господар побудував 9 метрів паркану навколо садиби, що становить 30% від загальної площі цієї

садиби. Скільки метрів паркану буде потрібно, щоб обгородити всю садибу? Ольга посадила троянди в саду. Зацвіло 70 троянд, що становить 35% від всіх троянд. Скільки троянд посадила Ольга?Дідусь приготував пиріжки для обіду. Він використав 34% борошна, що було в коморі для тіста. Скільки кг борошна було спочатку, якщо дідусь використав 680 грам борошна.Спортсмен тренується для фінального бігу. Він практикує біг на 300 метровій доріжці, що становить 60% від відстані, яку повинен бігти на змаганнях. Скільки метрів йому потрібно буде бігти на змаганнях?Двадцять музикантів, які складають 80% від всіх музикантів у шкільній групі, прийшли на репетицію. Скільки всіх музикантів?Ширина прямокутника 5,4 см, що становить 90% довжини. Яка площа та периметр прямокутника? 6 задач до 21 квітня 15 години. Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Васин Сашка.

Ответ:

1)9м-30%    9:30=0.3м -1%        100%-30%=70%        0.3*70=31м

2)70-35%      70:35*100=200троянд

3)34%-680гр      680:34*100=2000гр

4)300м -60%      300:60*100=500м

5)80%-20       20:80*100=25музикантів

6)Ширина 5.4м-90%   довжина=5.4:90*100=6м

Периметр=2(5.4+6)=22.8см

Площа=5.4*6=32.4см"2

Пошаговое объяснение: