Будь ласка допоможіть!!!!!!! Задача. Автодорога поділена на три ділянки. Довжина першої становить

60% від довжини всієї автодороги, а довжина третьої становить 4/5 (дроби) довжини другої ділянки. яка довжина кожної ділянки, якщо довжина всієї автодороги 480 км.?Дуже, дуже потрібно!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Надежда.

1) 480*0,6 = 288 (км) - перша ділянка.

2) 480-288 = 192 (км)- друга і третя.

3) 192*4/5 = 153,6 (км)- друга ділянка.

4) 192-153,6 = 38,4 (км)- третя.

Відповідь: 288 км довжина першої ділянки, 153,6 км - другої, 38,4 км - третьої.