Одне число в 10 разів більше від іншого. У скільки разів НСК цих натуральних чисел більше від

їхнього НСД?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

Нехай перше число x. Тоді друге число 10x.

У розкладанні другого числа на прості множники маємо: 10x = 2 \cdot 5 \cdot x

Тоді НСД (x; \ 10x) = x та НСК (x; \ 10x) = 2 \cdot 5 \cdot x = 10x

Отже, НСК цих натуральних чисел у 10 разів більше від їхнього НСД.

Відповідь: у 10 разів.